Aktualności

SPOTKAJMY SIĘ W DRODZE

SPOTKAJMY SIĘ W DRODZE

25.06.2026

Wtorek / 4 sierpnia 2026 r. / o godz. 19:00 / 7 p.m.

W ramach spotkania:


• Msza św. celebrowana przez biskupów Artura Ważnego i Roberta Fedka (wtorek)
• Modlitwa uwielbienia z oprawą muzyczną Jacka Krępulca
• Konferencja biskupa Artura Ważnego
• Dzielenie się wiarą
• Spotkanie z ekipą ewangelizacyjną: Iwoną Zielonką z Zespołu Komisji Episkopatu Polski ds. Nowej
Ewangelizacji i przedstawicielami Polonijnej Szkoły Nowej Ewangelizacji z Bostonu
• Poczęstunek

Więcej informacji: apozywio@archchicago.org
lub: kwojcikmajka@archchicago.org